JUNGVIRT X KLIMCHI X @ISOLA.DESIGN & @MASQUESPACIO_ANA

Category
Projekty
Rok vzniku projektu

2024

 

O projektu

 

Isola.Design na Milan Design Week.

 

Sklenice Shadows navržené pro Klimchi se staly součástí výběru designových produktů pro instalaci Isola.Design při dubnovém Milan Design Weeku.

 

Uznávaná set designérka Ana Milena Hernandez Palacios (masquespacio_ana)  vytvořila dynamický prostor s názvem „Around the Table“, který doplnila kurátorsky vybranými produkty. Isola Studio – nový projekt Isola, který nabízí podporu designérským společnostem a institucím po celém světě.

 

Španělské designové studio navrhlo instalaci salonku a exkluzivní prostírání se svými novými produkty včetně dalších kusů nádobí od různých designérů z designérské komunity Isola. Výstava probíhá zejmona ve dne, v noci se však mění v soukromý prostor pro zážitky při večeři pro tisk, novináře, influencery, sběratele, majitele galerií a architekty. Instalace také předvádí designové nástroje a nádobí od společnosti Macaroni Event, série cvičení, která se bude konat během večeří pomocí jejich inovativních tekutinových nástrojů. Cílem je zaměřit se na tvůrčí proces, jednat a navazovat nové vztahy. Akce se koná ve spolupráci s RBSGROUP Italia.

 

Foto: Anwyn Howarth pro Isola Design

 

Koupit